Petra İle İş Fırsatı

26 Haziran 2015 Cuma

 PETRA EN İYİLER BİR ÇATI ALTINDA


Şeker Cafe olarak Petrayla çalışma şartlarını ve özellikle ürünlerini incelemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar.
Ürünler kesinlikle kimyasal madde içermeyen,size ve doğaya,çocuklarımızın geleceğine zarar vermeyen tamamen bitkisel içerikli ürünlerdir.Petra Avrupaya açılmış bir Türk firmasıdır.
Firma ile tanışmam oğlum için aldığım çay ağacı merhemi sayesinde oldu :) yanıklara,böcek sokmalarına,yaralanmalara,morluklara iyi gelen,hızlı iyleştirip,mikroplara karşı koruma özelliği ve tabi ki hiç kimyasal içermemesi benim için önemliydi.Gerçekten yaraları çok hızlı iyleştirdiğini gördüm ve zamanla diğer ürünlerini de denemeye başladım.
Ev temizliğinizde,kişisel bakımınızda bu ürünleri kullanarak kimyasalları hayatınızdan çıkarmalısınız.Çağın hastalığı olan kanserin en önemli sebeplerinden biri de hayatımıza giren kimyasallardır.
Zaman buldukça tüm ürünlerini teker teker anlatmaya çalışıcam.

Benim siz hanımlara tavsiyem:
Üye /temsilci olarak ürünleri daha uygun alabilir,arzu ederseniz de çevrenize ürünleri önererek,satarak ev ekonominize çok büyük katkıda bulunabilirsiniz.
Kısaca nasıl üye/temsilci olduğunuzu anlatayım.
100tl değerinde ürün seçip bana mail yada whatsapptan ulaşabilirsiniz.Ürünleri kapıda ödemeli  alıyorsunuz.Bu üyelik işleminizi yaptıktan sonra siz kendi üye numarıanızla Petra nın sitesine girip ürünleri daha avantajlı fiyatlara alabiliyorsunuz.Ürünlerden memnun kalacağınıza emin olun ;)
Satış yapma şartınız yok,temsilciliğiniz asla iptal olmuyor,her zaman aktif durumda.
İlk etapta size önerebileceğim ürünler;

Çay ağacı merhemi,her yaralanmada kullanılır,sedef hastalarında dahi kabuklanmayı önleyici etkisi var.Hemeroit için kullanıp sorunun kalmadığını söyleyen birçok kullanıcı var.
At kestanesi balsamı,hanımların en büyük problemi varisleri yokeden harika bir ürün,aynı zamanda ağrı kesici özelliği nedeniyle romatizmal,fıtık gibi ağrılarda kullanılıyor.
Petranın tüm temizlik ürünleri harika,inanın ilk etapta benim tepkim de bir bez için fiyatların yüksek olduğu şeklindeydi,kullanınca aradaki bariz farkı anladım.Casus sünger,yer silme mobu benim favorilerim,evde elimden düşmezler :)

Sorularınızı buradan yorumla da sorabilirsiniz arkadaşlar yada maille sekercafe@gmail.com


whatsapp 05322800506


TEMSİLCİMİZ OLMANIN GETİRDİĞİ AVANTAJLAR

  
Üyelik aidatı yok. 


Üyelik yenileme yok. 

Satış yapma zorunluluğunuz yok. 

Sipariş verme zorunluluğunuz yok.

Satış yapmazsanız veya sipariş vermezseniz üyeliğiniz silinmiyor. 
Petra temsilcisi olmanın size getireceği extra sorumluluklarınız olmayacaktır. Bu network marketing sisteminde tamamen özgür olarak istediğiniz zaman çalışır, istemezseniz de çalışmazsınız, isterseniz petra bitkisel ürünleri ile sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Bitkisel içerikli petra ürünlerini kullanmaya başlayarak kimyasalları yaşamınızdan uzaklaştırabilirsiniz. İsterseniz de petra ürünlerini pazarlayarak para kazanabilirsiniz.

8 yorum:

Anonim dedi ki...

şeker cafe iletişim yolu aradım ama bulamadım. ben pattern maker pro arıyorum da indirecek bir yer bulamadım. yardımcı olur musun?

Unknown dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.
Unknown dedi ki...

Güzel bir ürün herkese öneriirim

http://www.asyadevelopers.com

örenilebilir bir ürün

onediotest dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.
onediotest dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.
onediotest dedi ki...

onedio test
Elinize sağlık....

Anonim dedi ki...

Sayfanın altına bize olumlu bir yorum yazmanız dahilinde dost olabiliriz.
https://tr-6.blogspot.com/p/dost-bloggerlar.html